Вантажні перевезення по Україні – з нами швидко та надійно!

Пропонуємо послуги з доставки різних вантажів незалежно від габариту, ваги та особливостей транспортування. Використання сучасних вантажівок класу Євро-4 і Євро-5 дозволяє гарантувати найкращі умови доставки, що не залежать від несприятливих погодних умов чи інших ускладнень. Ми прораховуємо усі логістичні нюанси!

Планування маршруту

Упаковка та маркування вантажу

Перевезення негабаритних вантажів

Форма замовлення

  Можна подумати, що труднощі виникають лише з доставкою товарів за кордон, однак перевезення по Україні теж мають свої особливості. Велика перевага – це порівняно коротка відстань та відсутність митної перевірки та черг на кордонах. Однак, кожен вантаж потребує спеціального виду транспорту, складення оптимального маршруту та оформлення супровідних документів.

  Для перевезення вантажу ми обираємо відповідний тип транспорту згідно габаритів, ваги та інших характеристик. Транспортування великогабаритного вантажу до 25 тон здійснюється вантажівками з тентовими причепами, а для перевезення вантажу вагою до 3 тон більш доречно буде використовувати невеличкі вантажівки. Для вантажу, який потребує спеціальних умов перевезення, ми підбираємо рефрижератори та спеціально обладнані авто, а щоб уникнути затримок в дорозі, розробляємо оптимальний маршрут, який прораховує і якість дорожнього покриття, і трафік, і необхідну швидкість перевезення. Завдяки продуманій організації доставки нам вдається досягти найкращих результатів!

  Доставка різноманітних вантажів в будь-яку точку України!

  Ми спеціалізуємось на доставці будь-якого типу вантажу й співпрацюємо з юридичними та фізичними особами. Ми допоможемо перевезти велико- і дрібногабаритний вантаж вагою до 25 тон і більше – продукти харчування, меблі, оргтехніку, товари промислових та будівельних компаній, сільськогосподарську продукцію, паливо та сировину. Для заощадження грошей клієнтів можемо запропонувати збірні вантажі – це ідеальна можливість переправити невеликий вантаж разом з іншими замовниками, розділивши вартість послуг з перевезення.

  Для транспортування сипучих вантажів використовуємо машини з ізотермічним кузовом, а для доставки продуктів харчування – рефрижератори з можливістю контролю температурного режиму. Ось чому з нами все буде максимально зручно!

  Щоб перевезення не викликало питань з боку закону, ми надаємо повну юридичну підтримку й консультуємо на кожному етапі співробітництва: юристи підготують необхідні запити, допоможуть оформити необхідні дозволи та пакети документів, а після доставки ми надаємо звіт про виконання узятих зобов’язань та вчасно всі необхідні фінансові документи.

  Перевезення вантажів по Україні з допомогою «Компанія Тетра Трейдін» максимально вигідне! Для досягнення кращих результатів ми шукаємо нестандартні рішення та використовуємо інноваційне, сучасне ПО. Наприклад, для транспортування у важкодоступні регіони використовуємо декілька невеликих автомобілів замість одного габаритного, постійно контролюємо переміщення вантажу за допомогою GPS навігації. Ми обираємо оптимальні маршрути, щоб уникнути затримок на дорозі, й надаємо професійну юридичну підтримку. Нестандартні рішення та великий вибір транспортних засобів дозволяє гарантувати найкращі умови співпраці!

  Де замовити вантажні перевезення по Україні?
  Замовити доставку вантажів вигідніше за все буде на сайті компанії «Tetratrading». Ви можете переглянути усі послуги та заповнити онлайн-заявку. Для цього необхідно вказати свої особисті дані, як з вами можна зв’язатись та короткий опис вантажу. Також можна зателефонувати за номерами телефонів в розділі «Контакти» і обговорити всі особливості доставки. Ми з радістю відповімо на запитання та проконсультуємо щодо юридичного оформлення документів.
  Як здійснюється доставка вантажу по Україні?
  Основний вид транспорту для доставки вантажів по Україні – автотранспорт. Ми підбираємо машину відповідно до особливостей вантажу, враховуючи тип вантажу, габарити, вагу тощо. Для великогабаритних вантажів використовуємо трали та іншу спеціалізовану техніку, для перевезення меблів, промислового чи медичного устаткування – вантажівки з тентовим кузовом, для сипучих матеріалів – машини з ізотермічним кузовом, а для продуктів харчування – рефрижератори. Ми доставляємо вантажі за попередньо розробленим маршрутом, щоб звести до мінімуму можливі перешкоди на дорозі.
  Що потрібно, щоб замовити вантажне перевезення в Україні?
  Для того, щоб замовити перевезення вантажів по Україні, необхідно заповнити заявку на сайті компанії «Tetratrading» або ж зателефонувати в компанію самостійно. Для оформлення заявки потрібно надати основну інформацію про вантаж, щоб ми змогли обрати найкращий вид транспорту та маршрут – габарити, вага та клас вантажу. Вказати дані відправника та місце призначення. Для перевезення небезпечних вантажів чи сільськогосподарської техніки потрібно оформити відповідні дозволи. Ми допоможемо розібратись з усіма нюансами та доставимо вантаж швидко і безпечно.
  Як швидко доставлять мій вантаж?
  Ми доставляємо вантажі по Україні за допомогою сучасного автотранспорту. Це один з найшвидших та безпечних видів перевезення, тож можемо гарантувати оперативну та якісну доставку. Перевозимо меблі, оргтехніку, медичне та промислове обладнання в будь-яку точку України. Розробляємо оптимальні маршрути, щоб максимально скоротити час в дорозі. Допоможемо за лічені дні перевезти офісне обладнання, доставити ресурси та товари. Можна організувати доставку так, щоб не призупиняти виробництво!
  Меню