Всі послуги транспортно логістичної компанії Tetratrading

Компанія «Tetratrading» займається перевезенням вантажів по Україні та за кордоном. Ми організовуємо комплексні перевезення, що потребують залучення різних видів транспорту.

Послуги транспортно логістичної компанії Tetratrading включають доставку небезпечних, дипломатичних, дрібно- та великогабаритних вантажів як по Європі, так і в будь-які віддалені куточки світу. Ми організовуємо перевезення збірних вантажів відповідно до національного та міжнародного законодавства, підбираємо відповідний транспорт, який відповідає всім вимогам та забезпечує безпечну й швидку доставку.

Ми перевозимо будь-які вантажі, в тому числі ті, що потребують особливих умов транспортування. Для цього ми використовуємо спеціальну техніку: рефрижератори, контейнери-цистерни, тентові авто та транспорт з ізотермічним кузовом. Ми надаємо консультації з транспортного права та митно-брокерські послуги – робимо все для успішного експорту та імпорту вантажів!

Замовити послуги транспортно логістичної компанії Tetratrading дійсно вигідно, оскільки ви отримуєте повний комплекс послуг й супроводжуємо на кожному етапі перевезення, допомагаючи вирішувати найскладніші ситуації!

Меню