Митно-брокерські послуги – Допомога в оформленні вантажу на митниці

Проходження митного контролю для експорту чи імпорту вантажу – непроста справа. Навіть незначні помилки в документах можуть викликати певні труднощі та затримки на кордоні. Ми пропонуємо послуги митного брокера для швидкого митного оформлення та розв’язання найскладніших ситуацій, консультуємо з питань митного законодавства, процедури оформлення вантажу та реєстрації ЗЕД, допомагаємо оформити супровідні документи на експорт-імпорт та розрахувати митні платежі.

Попереднє декларування вантажів

Оформлення транзитних вантажів, імпортних та експортних перевезень

Проходження державних видів контролю

Форма замовлення

  Для чого потрібні послуги митного брокера

  За допомогою митного брокера можна уникнути багатьох проблем! З ним укладається угода, в якій затверджені права й обов’язки сторін, форс-мажорні ситуації та інші моменти. Можете бути впевненими, допомога в оформленні вантажу на митниці захистить вашу компанію від митних збитків, штрафів та можливих ризиків при перетині кордону!

  Якщо потрібен певний вид дозвільної документації, ми допоможемо вирішити це питання в контролюючих органах. Великий досвід та нестандартний підхід дозволяють вирішувати будь-які ситуації щодо відправки вантажу за кордон. Ви отримаєте професійну допомогу та відправите товар у встановлені терміни. Така співпраця дозволить заощадити кошти й час на виконання інших важливих бізнес-завдань.

  Основна мета митно-брокерських послуг – це захистити власника вантажу на митному контролі. Митний брокер дозволяє почувати себе впевненіше, коли виникають непередбачені ситуації, залишатись спокійним під час заповнення документації, бланків та форм.

  Ми займаємось митно-брокерськими послугами та маємо досвід оформлення будь-яких видів вантажу: будівельні матеріали, харчові продукти, побутова хімія та косметика, товари масового споживання, побутова техніка та електроніка, автомобілі, промислове і сільськогосподарське устаткування. Особливе місце займають небезпечні та негабаритні вантажі, які вимагають спеціальних умов перевезення та відповідних дозволів. Ми допоможемо отримати всі необхідні сертифікати швидко та без проблем, налаштуємо взаємозв’язок з органами влади та інспекторами митниці.

  Як відбувається співпраця з митним брокером

  Для того, щоб транспортування за кордон пройшло успішно, варто скористатися послугами брокера «Tetratrading». Для цього потрібно надати основні дані про вантаж, розмір партії, опис товарів, а також супровідні документи, що оформлялись в тій країні, де закуповувався і формувався вантаж. На деякі види товарів потрібні ліцензії, сертифікати та інші спеціальні документи.

  Митно-брокерські послуги охоплюють декілька етапів співпраці. Спочатку клієнт надає митному брокеру документацію для формування митної декларації. Він перевіряє отримані документи й, якщо це потрібно, складає список, чого ще не вистачає, підбирає код УКТ ЗЕД та оформляє вантажну митну декларацію.

  Митний брокер розраховує суму митних платежів (мито, ПДВ) і передає клієнту для сплати. За допомогою спеціальних програм брокер передає декларацію в митні ограни, де інспектор перевіряє достовірність та правильність оформлення. Після закінчення всіх формальностей вантаж вважається випущеним у вільний обіг.

  Допомога оформлення вантажу на митниці робить цей процес простим і зрозумілим! Від вас потрібно лише зібрати пакет документів, оплатити платежі та очікувати на успішний результат.

  Постійна співпраця дає змогу ще більше спростити процес митного оформлення – митний брокер розуміє клієнта з півслова: замовнику навіть не потрібно брати участь в підготовці документів. Тож, обираючи митно-брокерську послугу «Tetratrading», ви можете звільнити час на виконання інших важливих для бізнесу завдань.

  Оформлення імпорту та експорту вантажу

  Правильне та оперативне розмитнення вантажу – один з найскладніших етапів, що вимагає досвіду в підготовці документів та знання юридичної сторони питання. Простої на кордоні спричиняють значні збитки для компанії, зривають угоди та встановлені терміни, оскільки підприємство не може вчасно доставити товар. Неточності на митниці можуть стати причиною для стягнення штрафів.

  Не маючи досвіду роботи з митним брокером, компанії намагаються самостійно пройти митне оформлення. Однак, е може стати суттєвою проблемою на шляху до виходу на зовнішні ринки: не розуміючи особливості митного оформлення, керівник компанії змушений витрачати свій час на збір документів, перевірки та налаштування взаємозв’язку з митними інспекторами і органами влади.

  Супровід брокера дозволить отримати цілодобову підтримку, зібрати необхідні документи й вчасно оплатити податки та митні збори. Ми надаємо регулярні консультації щодо імпорту вантажу, контролюємо розмитнення і транспортування вантажу до одержувача.

  Правильне митне оформлення важливе і для експорту вантажу. В цьому випадку необхідно знати всі тонкощі документації та нюанси митної справи. Для виходу на зовнішній ринок потрібно так організувати митне оформлення, щоб були враховані всі вимоги та заборони, отримати дозволи і сертифікати. Будь-яка неточність, небажання замовляти митно-брокерські послуги, недотримання встановлених норм чи прорахунки з оплатою платежів затримають вантаж на кордоні, і партнер не зможе вчасно отримати товар.

  Ми допоможемо відправити вантаж в іншу країну без перешкод та зриву термінів доставки, проконсультуємо стосовно питань експорту та митного оформлення, допоможемо зібрати необхідні документи – товарні накладні, сертифікати та дозволи. Документація буде оформлена згідно всіх норм законодавства двох країн!

  Ми зацікавлені в успіху клієнта, тож супроводжуємо на всіх етапах перевезення вантажу! З нами легко організувати вантажоперевезення, повернення ПДВ та реєстрацію компанії учасника ЗЕД. Для акредитації допоможемо отримати сертифікати, заповнити заяви та декларації, відкрити електронні ключі. Митно-брокерські послуги і супровід ЗЕД передбачає консультації з юридичних питань, пояснення змін в законодавстві, складання контракту та вирішення проблем митного оформлення. Для сертифікації вантажу ми складаємо перелік необхідних документів, подаємо запити у відповідні органи та уточнюємо деталі щодо необхідних дозволів.

  Хороша традиція багатьох країн – це здійснювати міжнародні перевезення виключно за допомогою брокера. Ліцензований митний брокер підсилює довіру та демонструє те, що відправник націлений на продуктивну співпрацю. Брокер на законодавчому рівні гарантує, що конфіденційна інформація та комерційна таємниця не буде розголошена. Отже, зручність оформлення документів – не єдина перевага послуг митного брокера.

  Брокер – це права рука керівника компанії при виході на зовнішній ринок. Це людина, що миттєво знаходить проблему та пропонує кваліфіковану допомогу та розумні рішення. Митний брокер компанії «Tetratrading» зробить все можливе та неможливе, щоб ваш товар успішно подолав всі митні перешкоди та відправився до отримувача!

  Оформлення вантажу на митниці – досить складна справа, що вимагає знання безлічі нюансів. Будь-яка неточність та помилка в документі може спричинити негативні наслідки, тож ми допоможемо уникнути таких ситуацій і пройти митний контроль швидко та без проблем! Налагоджені імпортні поставки та професійні митно-брокерські послуги дозволять покращити відносини з партнерами та збільшити прибуток!

  Де замовити митно-брокерські послуги?
  Замовити послуги митного брокера вигідніше за все буде в компанії «Tetratrading». Ми допомагаємо з оформленням документів для митного контролю будь-яких вантажів: велико- та дрібногабаритних, небезпечних, дипломатичних тощо. Розраховуємо розмір митних платежів та інформуємо клієнта про зміни в законодавстві. З нами легко зареєструвати компанію як учасника ЗЕД та повернути ПДВ. Для того, щоб скористатися послугою митного брокера, потрібно заповнити онлайн-заявку на нашому сайті або ж зателефонувати за вказаними в розділі «Контакти» номерами.
  Чи є у вас митний брокер?
  Так. Компанія «Tetratrading» надає послуги митного брокера для швидкого оформлення документів на імпорт чи експорт товарів. Ми надаємо весь спектр митно-брокерських послуг, починаючи зі збору пакету документів, закінчуючи розрахунком платежів та узгодженням різних питань з органами влади. Митний брокер – це запорука успішного проходження митного контролю!
  Чи допомагаєте ви в оформленні вантажу на митниці?
  Ми надаємо будь-які митно-брокерські послуги для успішного проходження митниці. Допомагаємо зі збором та оформленням всіх документів, які потрібні для перетину кордону: сертифікати, дозволи, накладні, вантажні митні декларації тощо. Митний брокер самостійно формує митну декларацію та передає на перевірку інспектору, допомагає зареєструвати компанію як учасника ЗЕД і повернути ПДВ. Це дуже зручно, оскільки ви проходите митний контроль з мінімальними зусиллями.
  Як швидко мені допоможе ваш митний брокер?
  Співпрацюючи з компанією «Tetratrading», ви можете розраховувати на швидке проходження товару через кордон. Наш митний брокер зробить все можливе, щоб час проведений на митниці був мінімальним – підготує документи, оформить вантажну митну декларацію та налагодить зв’язок з інспектором і органами влади. Збереже від помилок в оформленні документів, які можуть стати причиною затримок на кордоні. Щоб замовити митно-брокерську послугу, потрібно лише заповнити онлайн-заявку або зателефонувати за номерами, вказаними в розділі «Контакти»!
  Меню