Консультації з транспортного права

Правильне складання договору про доставку вантажу і надання транспортних послуг дозволяє уникнути багатьох проблем та допомагає вирішити їх ще на початковому етапі, коли це ще можливо. Ми допоможемо скласти договір відповідно до чинного законодавства, який буде адаптований під ваші вимоги та працюватиме на захист ваших інтересів. Ми проводимо аналіз паперів щодо доставки вантажу за кордон та допомагаємо укладати дійсно взаємовигідні договори.

Аналіз договорів і угод про міжнародні перевезення

Поради щодо складання та приведення до норм необхідної документації

Консультацяії з питань страхування, митного права та оподаткування перевезень

Форма замовлення

  Професійні консультації з транспортного права

  Ми допоможемо швидко та легко відправити вантаж за кордон й зробити це без жодних юридичних помилок. Транспортне право регулює всі відносини, які складаються під час транспортування, однак потрібно враховувати, що міжнародне перевезення відрізняється від внутрішнього. В той же час місце знаходження сторін договору не має значення – якщо вантаж перевозиться на території іншої держави, діє саме міжнародне право. Ось чому консультація з транспортного права така важлива!

  Ми надаємо допомогу щодо перевезення вантажів автомобільним, авіа та морським транспортом. Займаємось консультаціями з транспортного права щодо транспортування небезпечних, негабаритних вантажів, виробів мистецтва та антикваріату. Допоможемо уникнути всіх можливих ризиків при транспортуванні вантажу за кордон та налагодимо взаємозв’язок з контролюючими органами. Ми надаємо консультації з транспортного права щодо зміни законодавства, вимог в області тарифної політики, зміни тарифів та методики їхнього розрахунку.

  Можна подумати, що договір не належить до «надважливих» документів, однак в разі виникнення спірної ситуації з партнером саме він впливатиме на результат спору. Тому договір повинен бути чітко прописаним та влаштовувати обидві сторони. Одна невеличка умова укладеного договору може призвести до значних збитків. Найчастіше це ситуації із втрати, псування чи пошкодження вантажу під час перевезення.

  Допомагаємо у вирішенні спорів!

  У випадку пошкодження, псування чи недостачі вантажу часто виникають спори між перевізником та іншою стороною. Швидка та правильна фіксація дій та нюансів дозволяє швидко вирішити навіть найскладніші питання!

  Причиною непорозумінь можуть стати неправильно складені договори та нечітко прописані вимоги, наприклад термін оплати послуг перевезення. Ми допоможемо вчасно отримати оплату та врегулювати інші непорозуміння! Зазвичай такі ситуації потребують проведення додаткової експертизи, складення акту та висновку Торгово-промислової палати. Ми оформляємо всі відповідні документи, консультуємо щодо законодавства та допомагаємо швидко вирішити виниклі питання.

  Завдяки консультації з транспортного права «Тетра Трейдін» можна легко вирішити спори щодо невиконання зобов’язань договору, непорозуміння зі страховими компаніями, які не хочуть виплачувати кошти перевізнику та відшкодовувати вартість вантажу. Окрім того, більшість спорів між перевізниками, клієнтами та транспортними компаніями можна врегулювати в досудовому порядку, що збереже час та кошти.

  Ми допомагаємо складати позовні заяви, скарги та інші документи для досудового врегулювання спорів. Замовивши консультацію з транспортного права, можна вирішити питання грамотного складання претензій та документів, пов’язаних із втратою, недостачею чи псуванням вантажу або утримання державними органами.

  Договірна та претензійна робота дозволяє усунути безліч проблем, пов’язаних із зобов’язаннями між перевізником, страховою компанією і клієнтом. Ми надаємо професійні консультації з транспортного права, розробляємо договори для перевезення, допомагаємо врегульовувати спори, пов’язані з пошкодженням чи втратою майна та протермінуванням доставки. Звертайтеся до «Компанія Тетра Трейдін» і вирішуйте все з максимальною ефективністю!

  Де замовити консультації з транспортного права?
  Професійну консультацію з транспортного права завжди можна замовити в компанії «Тетра Трейдін». Наші юристи допоможуть правильно оформити договір на перевезення, претензії та документи для вирішення досудових спорів. Просто зверніться до нас за номерами телефонів, вказаними в розділі «Контакти» або ж заповніть онлайн заявку, де потрібно вказати свої дані та коротко описати ситуацію. Ми допоможемо швидко вирішити питання, що стосуються перевезення вантажів – нам під силу навіть найскладніші ситуації!
  Як здійснюється консультація з транспортного права?
  Консультації з транспортного права необхідні у випадку складення договору на перевезення товару, оформлення страхування та розв’язання спорів з партнерами чи страховиком. Для того, щоб замовити консультацію, необхідно звернутись в компанію «Тетра Трейдін». Ми допоможемо вирішити всі питання в онлайн чи офлайн режимі. Коротко опишіть суть звернення і вкажіть основні моменти. Наші юристи нададуть детальні роз’яснення та допоможуть швидко розв’язати ситуацію на вашу користь.
  Чи зможу я розраховувати на конфіденційність?
  Звісно. Ми не передаємо особисті дані замовника третім особам та не розголошуємо отриману інформацію. Консультація відбувається в індивідуальному порядку між клієнтом та юристом, тож ви можете не хвилюватись про конфіденційність. Для нас важливо, щоб ви отримали позитивні враження від співпраці й швидко вирішили будь-яку ситуацію. Ми маємо великий досвід в таких справах, тож зробимо все можливе для успішного результату!
  Які переваги замовлення послуги у вас?
  Наша головна перевага – це те, що ми не тільки консультуємо щодо транспортного права, а й повноцінно займаємось перевезенням вантажів. Це дозволяє нам глибоко розбиратись у всіх нюансах, що стосуються перевезення вантажів як по Україні, так і за кордоном. Великий досвід у складанні договорів та розв’язанні спорів дозволяє шукати нестандартні рішення й отримувати позитивні результати. Ми беремось за найскладніші ситуації та з легкістю вирішуємо їх! Обираючи співпрацю з «Тетра Трейдін», ви можете розраховувати на найкращий результат!
  Меню