Перевезення небезпечних вантажів

Ми регулярно займаємось перевезенням небезпечних вантажів, тому знаємо всі нюанси такого способу доставки й можемо передбачити всі можливі ризики. Розбираємось в особливостях законодавства європейських та інших держав, тому допоможемо підготувати всі необхідні документи й уникнути затримок на кордонах.

Дотримання усіх вимог перевезення

Перевезення будь-якого виду небезпечних вантажів

Перевезення в плановому та екстреному режимі

Форма замовлення

  Перевезення будь-яких небезпечних вантажів!

  За характером і рівнем небезпеки такі вантажі розділені на 9 класів ADR:

  1. Небезпечні речовини, які можуть вибухати і призводити до пожежі.
  2. Різні види газів і їх суміші.
  3. Речовини, які вивільняють легкозаймисті пари з температурою спалаху до 61 °С.
  4. Речовини, які можуть легко спалахнути від мимовільних хімічних перетворень, при нагріванні або терті.
  5. Окислюючі речовини й органічні перекиси, які вивільняють кисень й мають особливість самозайматися.
  6. Отруйні й інфекційні речовини, які при попаданні в організм людини можуть завдати непоправної шкоди й привести навіть до смерті.
  7. Радіоактивні речовини.
  8. Корозійні, їдкі речовини, що ушкоджують органи людини, викликають ушкодження металу автотранспорту й різних об’єктів.
  9. Інші речовини, що вимагають спеціальних умов транспортування.

  Як здійснюється міжнародне перевезення небезпечних вантажів

  Кожна держава експортує й імпортує небезпечні матеріали згідно міжнародних угод і стандартів усередині країни. Європейська Економічна комісія ООН розробляє угоди для забезпечення безпеки міжнародного транспортування речовин такого типу. 49 країн прийняли єдині умови доставки небезпечних вантажів автотранспортом по їх території. Такі перевезення строго контролюються й здійснюються згідно відповідних правил.

  Перевезення небезпечних вантажів є специфічним, тому не кожна компанія ліцензована для здійснення такого типу доставки. Для кожного виду вантажу підбирається спеціальний транспорт, який відповідає встановленим вимогам: перед початком поїздки авто заправлено до повного бака, є додаткові паливні резервуари, металеві каністри. Всі системи обов’язково повинні перевіритись на справність.

  Ми використовуємо вантажівки АТ для перевезення небезпечних вантажів у контейнерах-цистернах. Транспортний засіб EX/II для перевезення вибухових речовин. Вантажівки FL для міжнародних перевезень речовин з температурою спалаху до 60 градусів, у контейнерах, переносних або змінних цистернах. Використовуємо контейнери місткістю 1 та понад 3 куб. м. Також застосовуємо спеціально обладнані авто для транспортування стабілізованого пероксиду водню у змінних чи вбудованих цистернах.

  Небезпечні вантажі повинні надійно запаковуватись, щоб зберегти довкілля та здоров’я людей від їхнього негативного впливу. Переглядати вміст такого вантажу чи відкривати контейнери заборонено. Водій повинен чітко дотримуватись правил дорожнього руху, не перевищувати швидкість та не заїжджати у великі міста, зони відпочинку чи здійснювати перевезення небезпечного вантажу поблизу шкіл і садочків.

  До того ж у різних країнах є додаткові обмеження перевезень певних видів вантажів. Також є вимоги, що стосуються швидкості, проїзду через певні споруди, райони і рухи транспорту в певні дні тижня. І не менш важливий нюанс: імпорт і експорт небезпечних речовин вимагає великого пакету документів, який обов’язково повинен знаходитися у водія вантажівки: інструкції, допуск авто до транспортування конкретного типу вантажу, посвідчення особи, свідоцтво про те, що водій пройшов спецпідготовку й інша документація – ось чому краще скористатися послугами логістичної компанії «Тетра Трейдін»! Ми підберемо оптимальний маршрут, підготуємо всі документи за здійснимо перевезення без порушень законодавства!

  Щоб здійснювати перевезення небезпечних вантажів за кордон та по території України, кожна вантажівка бути укомплектована вогнегасниками, сигнальними жилетами, рукавицями, лопатами тощо. Також мають бути спеціальні розпізнавальні знаки певних кольорів, форми і символів, що дозволяють визначити тип вантажу. Для транспортування вантажів такого типу ми підбираємо спеціальний транспорт, який відповідає усім зазначеним вимогам. Допомагаємо підготувати супровідні документи. Оформляємо страхування вантажу, щоб уникнути форс-мажорних обставин при перевезенні або розвантажені небезпечних речовин і матеріалів. Якщо необхідно, організовуємо супровід (конвой) автотранспорту.

  Для перевезення небезпечного вантажу автотранспортом треба заздалегідь погоджувати маршрути та режим перевезення з Нацполіцією. Вид транспорту повинен відповідати встановленим державою стандартам безпеки, екології й охорони праці та мати усі відповідні сертифікати.

  Перевезення кожного вантажу чітко контролюється й відстежується за допомогою GPS. Правильно підібраний транспорт, детальні консультації та супровід на кожному етапі перевезення дозволить доставити вантаж вчасно і безпечно!

  Де замовити перевезення небезпечних вантажів?
  Перевезення небезпечних вантажів – специфічна сфера, яка вимагає підвищеної відповідальності та відповідних дозволів і сертифікатів, тож не кожний перевізник зможе це організувати. Компанія «Тетра Трейдін» займається перевезенням небезпечних вантажів на постійній основі, тому може гарантувати безпечну й успішну доставку. Щоб замовити послугу перевезення, необхідно заповнити заявку на сайті компанії або в телефонному режимі обговорити з менеджером всі деталі, після чого підписати відповідний договір. Нам під силу вирішення найскладніших ситуацій!
  Як здійснюється перевезення небезпечного вантажу?
  Доставка небезпечних вантажів здійснюється спеціальним автотранспортом. Для кожного типу вантажу підбирається транспорт зі спеціальним обладнанням: вмонтовані та змінні цистерни, контейнери тощо. Кожен автомобіль, що застосовується для перевезення небезпечних вантажів, має відповідні попереджувальні знаки, а водій зберігає всі супровідні документи, сертифікати і дозволи. Переміщення вантажу контролюємо за допомогою GPS. Доставка здійснюється згідно національного та міжнародного законодавства.
  Чи здійснюєте ви перевезення небезпечного вантажу закордон?
  Ми перевозимо вибухонебезпечні, отруйні, їдкі та газоподібні речовини в будь-яку країну. Доставляючи небезпечні вантажі різних класів в держави Європи та Азії, ми вивчили всі нюанси законодавства та умов перевезення, тож можемо гарантувати успішну доставку. Обираємо відповідний транспорт, який має всі дозволи для перетину кордону. Розробляємо найшвидший та найбезпечніший маршрут, готуємо всі супровідні документи, сертифікати й допомагаємо з оформленням страхування.
  Як швидко ви доставите небезпечний вантаж?
  Ми робимо все можливе, щоб зменшити час в дорозі. Розробляємо оптимальний маршрут, який дозволить уникнути затримок. Беремо до уваги всі нюанси: трафік, дорожнє покриття, чи є складні місця для переїзду тощо. Допомагаємо отримати всі необхідні сертифікати, дозволи, щоб зменшити час перевірки на кордоні. Також оформляємо обов’язкове страхування в найкращих страхових компаніях. Тож з нашою допомогою ви доставите вантаж в будь-яку країну за лічені дні!
  Меню