Перевезення дипломатичних вантажів

Дипломатичні вантажі належать до особливої категорії предметів, що проходять через кордон. Такий тип вантажу вимагає особливого підходу й знаходження нестандартних, але завжди безпечних і ефективних рішень.

Перевезення особистих речей дипломатів, обладнання для посольств

Усі таможенні процедури та документація

Недоторканість та конфіденційність

Форма замовлення

  Вантажі даної категорії супроводжуються відповідними товаросупровідними документами, в яких вказана детальна інформація про вантаж (CMR, експортна декларація, інвойси тощо), мають маркування, де вказано пункт відправки та місце призначення. Упаковка зі спеціальних матеріалів повинна надійно захищати вантаж, і жодна стороння людина не має права втручатися у нього.

  Логістична компанія «Тетра Трейдін» займається перевезенням дипломатичних вантажів в будь-яку країну Європи та світу! Ми підбираємо транспортний засіб відповідно до потреб клієнта, габаритів і особливостей перевезення, використовуємо сучасні автомобілі та досвідчених водіїв, щоб надійно та своєчасно доставити доручений вантаж. Проводимо консультації щодо транспортування та надаємо юридичну допомогу на всіх етапах співпраці.

  До дипломатичних вантажів належить дипломатична пошта, предмети офіційного використання представництвами, предмети особистого користування представників дипмісій, вантаж для виконання державних замовлень і товари, що доставляються представництвам міжнародних і державних організацій.

  Як відбувається доставка дипломатичних вантажів

  Перевезення дипломатичних вантажів – процес, що складається з багатьох етапів, і не кожна автотранспортна компанія зможе за нього взятись і реалізувати.

  Оскільки представництва держав мають особливий статус, перевезення дипломатичного вантажу повинно відбуватись за чітким порядком: прибуття машини за адресою, завантаження вантажу, відправка, проходження митного контролю та розвантаження на місці призначення. Представництва також мають пільгові умови митного оформлення, судовий імунітет, однак для перевезення дипломатичних вантажів великих розмірів потребують допомоги. Довіряючи цінний вантаж провіреному перевізнику з великим досвідом, можна не хвилюватись за те, що вантаж можуть не пропустити, пошкодити чи загубити.

  Опрацювання оптимального маршруту дозволяє минути затори та доставити секретний вантаж згідно вказаного часу. Ми контролюємо весь процес транспортування за допомогою GPS навігації, а тому гарантуємо, що машина раптом не зникне, й цінні папери не опиняться в чужих руках.

  Перевезення дипломатичних вантажів здійснюється згідно двосторонніх домовленостей та міжнародних конвенцій. Митне оформлення теж має бути в рамках встановлених положень. Ми допомагаємо правильно оформити митні й інші документи, що полегшує митний контроль та дозволяє пройти кордон без митного огляду. Консультуємо з питань оформлення вантажів, оскільки цей процес включає багато нюансів, що можуть створити певні труднощі на кордоні. Надаємо допомогу в оформленні митних декларацій та зборі пакета документів, допомагаємо застрахувати вантаж, розрахувати суму обов’язкових платежів, наприклад мито, акцизи тощо, а у разі необхідності наш митний брокер допоможе зареєструвати підприємство як учасника ЗЕД.

  Ми супроводжуватимемо на кожному етапі транспортування, щоб отримати найкращий результат, адже знаємо, що дипломатичні вантажі – це особлива справа, що потребує безпечного транспортування і оформлення значної кількості документів, адже йдеться про особисті речі дипломатів та міжнародних представництв.

  «Компанія Тетра Трейдін» – це надійний партнер! Ми гарантуємо оперативну та безпечну доставку дипломатичного вантажу в будь-яку точку світу! З нами завжди безпечно, й вашим дипломатичним вантажам ніщо не загрожує!

  Де замовити перевезення дипломатичних вантажів?
  Оскільки дипломатичні вантажі відносяться до особливого виду вантажів і потребують спеціальних умов перевезення, не кожна компанія зможе це реалізувати. Перевезення дипломатичного вантажу вигідно замовити на сайті компанії «Тетра Трейдін». Ми маємо успішний досвід доставки таких вантажів та знаємо всі нюанси й можемо передбачити можливі ризики. Для замовлення доставки такого вантажу необхідно оформити онлайн-заявку на нашому сайті або ж зателефонувати за вказаними номерами для детальної консультації.
  Як здійснюється перевезення дипломатичного вантажу?
  Транспортування дипломатичних вантажів має певні особливості та здійснюється в чітко визначеному порядку. Ми перевозимо вантажі за допомогою сучасних вантажівок, що мають всі дозволи та сертифікати для перетину кордону. Цей процес включає прибуття автотранспорту за адресою, пакування та завантаження вантажу, транспортування, проходження митного контролю та розвантаження на місці призначення. Ми контролюємо переміщення транспорту за допомогою GPS навігації, тож гарантуємо безпеку вантажу та своєчасну доставку.
  Які умови?
  Для початку співпраці потрібно заповнити заявку на сайті компанії та вказати основні характеристики вантажу. Ми підбираємо відповідний транспорт, розробляємо маршрут. Авто прибуває за вказаною адресою та доставляє вантаж безпосередньо в місце призначення. Вантаж надійно упакований, і ніхто не має права його відкривати. Дипломатичні вантажі доволі легко проходять митний контроль, однак потрібно знати всі нюанси цієї процедури. «Тетра Трейдін» допоможе не тільки організувати доставку, а й оформити всі відповідні документи.
  Як швидко ви виконаєте доставку?
  Перевезення дипломатичних вантажів відбувається за допомогою сучасних вантажівок, тож ми гарантуємо швидку та безпечну доставку. На початку нашої співпраці ми розробляємо раціональний маршрут, що дозволяє уникнути затримок на дорозі: беремо до уваги якість дорожнього покриття, трафік та погодні умови. Контролюємо транспортування за допомогою GPS навігації й швидко реагуємо на зміни. Продумана система перевезення дозволяє доставляти вантаж максимально швидко в будь-яку країну Європи та світу!
  Меню