Міжнародні перевезення вантажів – швидко та надійно!

Будь-які види міжнародних вантажоперевезень! «Компанія Тетра Трейдін» – це послуги з перевезення багатьох видів вантажу за межі України: збірні, дипломатичні, негабаритні та комплектні, імпорт та експорт небезпечних вантажів. Ми обираємо оптимальний транспорт, складаємо маршрут й гарантуємо безпечну й по-справжньому оперативну доставку – можна не хвилюватись, що вантаж зіпсується або його буде доставлено не вчасно!

Підготовка необхідних дозвільних документів

Підбір оптимального виду транспорту

Страхування вантажу

Форма замовлення

  Кожен вид вантажу потребує конкретного виду транспорту, тому ми ретельно підходимо до вибору авто та пропонуємо найкращий, найоптимальніший варіант. Сучасні автомобілі класу Євро-4, Євро-5 та Євро-6 та досвідчений водійський склад доставить вантаж в будь-яку точку Європи.

  Автотранспорт є найбільш популярним способом перевезення міжнародних вантажів, що відрізняється швидкістю, надійністю та ефективністю. Автоперевезення не залежить від розкладу руху потягів та літаків, а головне – це значно дешевше!

  Міжнародні вантажоперевезення автотранспортом дозволяють транспортувати будь-які види вантажів:

  • які не потребують спеціального поводження – іграшки, одяг;
  • крихкі, чутливі та швидкопсувні – електроніка, вироби зі скла, рослини чи продукти харчування;
  • великогабаритні, що потребують спеціальних умов перевезення – промислові конструкції, техніка;
  • сипучі – зерно чи пісок;
  • небезпечні – вибухонебезпечні, їдкі та отруйні речовини.

  У нас можна замовити вантажоперевезення за кордон збірних вантажів – посилки, які належать різним відправникам та транспортуються в одному транспортному засобі. Це вигідно, коли потрібно відправити невелику посилку, оскільки оплачується лише те місце, яке вона займає.

  Організувати таке міжнародне вантажоперевезення доволі складно: потрібно сформувати вантажівку чи контейнер посилками від кількох відправників, організувати документообіг та пройти митний контроль. Ми здійснюємо такі перевезення постійно, тому знаємо всі нюанси процесу й можемо гарантувати найкращий результат! Ми аналізуємо вантаж й підбираємо транспортний засіб відповідно до його параметрів. Тентові напівпричепи вміщують до 22 тон та підходять для більшості вантажів. Рефрижератори дозволяють перевозити товар, що потребує відповідного температурного режиму, а мікроавтобуси вміщають до трьох тон, тому це ідеальне рішення для перевезень дрібногабаритних вантажів. Для транспортування небезпечного вантажу використовуються спеціально обладнані для цього машини.

  Вантажоперевезення за кордон негабаритних вантажів вимагає спеціального транспорту та підготовки. Ми використовуємо трали, трейлери, що дозволяють надійно закріпити та акуратно перевозити будь-які конструкції і техніку.

  Займаємось міжнародними перевезеннями вантажів від «дверей до дверей», що включають декілька етапів:

  • завантаження вантажу за адресою;
  • маркування, експедирування, зберігання вантажів;
  • перевезення, що контролюється за допомогою новітніх технологій та оперативне інформування відправника про переміщення;
  • розвантаження вантажу на місці призначення.

  Замовити вантажне міжнародне перевезення вантажів в «Tetratrading» дійсно вигідно! Окрім швидкої та безпечної доставки ви отримуєте безкоштовні консультації щодо транспортування та оформлення документів, юридичний супровід, послуги митного брокера. Ми допомагаємо оформити обов’язкове страхування в кращих страхових компаніях та отримати дозволи і сертифікати на експорт вантажу.

  Міжнародні перевезення вантажів в будь-яку точку світу!

  Ми доставляємо вантажі не тільки по Європі, а й в найвіддаленіші регіони нашої планети. Для цього використовуємо інші види транспорту – авіа та морський.

  Авіаперевезення доставляють вантажі в мінімальні строки, однак вимагають наявності аеропортів. Доставка здійснюється сучасними літаками, які обладнані для перевезення специфічних вантажів. Авіаційним міжнародним перевезенням вантажів вигідно транспортувати крихкі предмети, негабаритні вантажі, небезпечні речовини, які шкідливі для здоров’я людини та навколишнього середовища. Таким способом зручно доставляти свіжі квіти та морепродукти, техніку, а також тварин, які не витримують тривалих переїздів.

  Це відносно дорогий вид транспортування, однак найбезпечніший та найшвидший. Авіаперевезення гарантує, що всі матеріальні цінності будуть доставлені цілими і неушкодженими. Вантажі страхують на індивідуальних умовах, тому при виникненні форс-мажорних обставин відправник збереже свої кошти.

  Морські міжнародні перевезення вантажів є одним з найпопулярніших видів перевезення вантажів між країнами. Це особливо зручно, якщо товар транспортується декількома видами транспорту за одним договором (мультимодальні перевезення). Морські перевезення найбільш доступні за ціною, що дозволяє заощадити на доставці великогабаритного вантажу. Однак такий спосіб транспортування займає в середньому 30-60 днів, тому не підходить для термінової доставки чи товарів, які можуть зіпсуватись.

  Міжнародні перевезення вантажів морем здійснюються в декілька етапів. Спочатку вантаж потрібно доставити в один з українських портів – Південний, Одеський чи Чорноморський. Оцінюється тип вантажу, габарити, його вага та призначення. Згідно цього готується пакет документів для проходження митного контролю та оформляється страхування. Відповідно до габаритів фрахтується частина тоннажу судна.

  Товар завантажується в контейнер та надійно закріплюється. Для різних типів вантажів ми використовуємо різні види контейнерів: 20- і 40-футові контейнери, рефрижератори, Oреn Tор, Flat Rack, а також танк-контейнери для рідких речовин. Переміщення вантажу відслідковується за допомогою новітніх технологій, при потребі інформуємо відправника про точне місцезнаходження його майна.

  Ми працюємо за двома системами міжнародних контейнерних перевезень – LCL часткове завантаження контейнеру та FCL – повне завантаження. Перший варіант дозволяє заощадити на доставці за рахунок того, що в одному контейнері перевозяться посилки різних відправників, а повне завантаження підходить для великогабаритних, об’ємних вантажів.

  Ми відправляємо вантажі лише за провіреними маршрутами, взаємодіємо з усіма морськими лініями, які представлені в Україні, тому гарантуємо безпечну та вчасну доставку до місця призначення.

  Міжнародні перевезення – повний контроль ситуації

  Організувати міжнародні перевезення вантажів дещо складніше, ніж внутрішні перевезення: потрібно ретельно розрахувати маршрут, беручи до уваги всі нюанси, зокрема проходження митного контролю. Окрім цього потрібно врахувати особливості законодавства країн, через які транспортується вантаж, наприклад через деякі країни Європи заборонено перевозити небезпечні вантажі. Водійський склад повинен мати досвід міжнародних перевезень, добре орієнтуватись на місцевості та вміти комунікувати з місцевими органами влади.

  Ми зацікавлені в успіху клієнта, тому супроводжуємо на кожному етапі транспортування, забезпечуємо повний контроль доставки й надаємо регулярні звіти щодо місця поточного знаходження вантажу. При необхідності надаємо контактну інформацію водіїв та консультуємо з приводу логістичних питань.

  Для вчасної доставки вантажу за межі України ми розробляємо індивідуальний маршрут відповідно до потреб клієнта. Швидко підлаштовуємось під ситуацію, тому навіть найскладніші замовлення завжди виконуються вчасно, незалежно від погодних умов чи інших обставин.

  Вантажоперевезення за кордон здійснюється з дотриманням всіх вимог, договорів та законодавства країн у сфері міжнародних автомобільних перевезень. Автомобілі, які ми залучаємо до перевезень, відповідають вимогам екологічної безпеки та безпеки руху. При необхідності перевозимо по системі TIR. Ми завжди здійснюємо безперервний контроль руху вашого вантажу за допомогою GPS навігації.

  Міжнародні перевезення вимагають оформлення великої кількості документів, тому ми організовуємо юридичний супровід й допомагаємо зібрати необхідні довідки. Митний брокер проведе всі процедури в найкоротший термін, допоможе зібрати ліцензії та сертифікати, підготувати податкову декларацію та оформити страхування. З нашою юридичною підтримкою ви пройдете митний контроль легко та без перешкод!

  Міжнародні перевезення з «Компанія Тетра Трейдін» – це найбільш ефективне переміщення вантажу за межі нашої держави. Ми організуємо правильний вибір транспорту та підберемо оптимальний маршрут, тому кожен вантаж буде доставлено вчасно та без пошкоджень. Обирайте професійного перевізника та ідеальну логістику!

  Де замовити міжнародні перевезення вантажів?
  Замовити міжнародну доставку вантажів вигідно в компанії «Тетра Трейдін». Ми перевозимо всі види вантажів: одяг, побутову хімію, електроніку, небезпечні та негабаритні вантажі. Доставка відбувається автомобільним транспортом чи комбінованим способом транспортування. Це дозволяє оперативно та безпечно доставляти вантажі в будь-яку точку світу. Щоб замовити доставку, потрібно заповнити онлайн-заявку на сайті, після чого по телефону обговорити всі деталі з менеджером. Це зручно, оскільки не має значення, де ви знаходитесь.
  Як здійснюється вантажоперевезення за кордон?
  Ми організовуємо весь процес перевезення: розробка маршруту, оформлення супровідних документів, страховки, завантаження вантажу, транспортування та його розвантаження на місці призначення. Перевозимо вантажі різними видами транспорту відповідно до їхнього типу, габаритів, класу небезпеки та місця призначення. На далекі відстані варто вибирати морський чи авіатранспорт. Збірні та великогабаритні вантажі краще перевозити по Європі автотранспортом. Ми проконсультуємо стосовно всіх питань про перевезення та допоможемо вибрати найкращий варіант.
  Що потрібно, щоб замовити міжнародне перевезення вантажів?
  Для того, щоб замовити доставку вантажів за кордон, необхідно заповнити онлайн заявку на сайті компанії «Тетра Трейдін». Потрібно вказати свої контактні дані та особливості вантажу – тип, габарити, вагу та місце призначення. Ми допоможемо обрати найкращий варіант доставки за ціною та швидкістю, проконсультуємо щодо оформлення документів на експорт товарів. При потребі надамо послуги митного брокера.
  Як швидко доставлять мій вантаж за кордон?
  На початку нашої співпраці ми розробляємо оптимальний маршрут, який допомагає уникнути затримок на дорозі. Підбираємо вид транспорту, який доставить вантаж максимально швидко та безпечно. Автотранспорт підходить для перевезення вантажів на материковій частині Європи та Азії й доставляє вантажі за декілька днів. Заповніть заявку на сайті – і ми допоможемо вибрати найкращий варіант доставки!
  Меню