Транспортно-логістичне підприємство «Компанія Тетра Трейдінг» ТОВ

Для ефективного розвитку бізнесу всі елементи компанії повинні працювати досконало, як єдиний механізм. Логістика така ж важлива, як і маркетинг, фінансова сфера та виробництво, адже без вчасної доставки створити міцні відносини з партнерами неможливо – будь-яке співробітництво приречене на невдачу, коли порушуються умови договорів і зриваються терміни доставки.

Організація оперативної та безпечної доставки є ключем до успіху підприємства будь-якої галузі. Саме в цій сфері й спеціалізується наша компанія. Послугами « Компанія Тетра Трейдін» користуються відомі мережі національного рівня, європейські підприємства, а також невеликі підприємці середньої ланки. Серед наших партнерів Classen, SC Johnson, Alexis GMBH та багато інших.

Наші співробітники – клієнтоорієнтовані професіонали з багаторічним досвідом роботи.

Ми допомагаємо доставляти вантаж, заощаджувати кошти та зберегти час на виконання важливих завдань, гарантуємо своєчасну доставку по Україні, експорт та імпорт товарів більше ніж у 27 держав світу. Завдяки гнучкому реагуванню на мінливі умови ринку та швидкій адаптації до ситуації, навіть найскладніші замовлення виконуються вчасно!

На кожному етапі транспортування ми забезпечуємо регулярні звіти та найкращі логістичні рішення, які спрощують процес доставки. Стандартні рішення лише гальмують розвиток підприємництва, тому ми шукаємо нові способи перевезень і застосовуємо інноваційні технології. Співпрацюючи з «Компанія Тетра Трейдін», ви одержуєте оптимально складений маршрут перевезення, ефективні рішення, вчасну доставку правильно підібраним транспортом та цілодобову допомогу у вирішенні логістичних питань. Перевезення здійснюють досвідчені водії на сучасних, безпечних авто.

Свою роботу ми розпочали ще в далекому 2007 році, перейнявши естафету бездоганного сервісу від материнської компанії ПзІІ «Тетра Трейдінг», заснованої ще в середині 90-х років, дійсного члена АsMAP (Асоціації міжнародних автомобільних перевізників) України та відомого міжнародного перевізника, що мав у своєму автопарку понад сорок вантажівок різної вантажопід’ємності. Налагоджені зв’язки та професіоналізм колективу дозволили нам створити бренд, відомий не лише в Україні але й в Європі!

Сьогодні транспортно-експедиційна компанія «Тетра Трейдін» – це показник якості та дійсно правильних рішень: ось чому співпрацювати з нами буде максимально вигідно! Ми підтримуємо вас у всіх аспектах логістики: надаємо правову допомогу при складенні документів, консультацію з транспортного права та митно-брокерські послуги.

Професійна підтримка на усіх етапах перевезення вантажу дозволить зробити все швидко, безпечно і відповідно до законодавства. Ми зацікавлені в успіху кожного клієнта, тому гарантуємо 100% виконання своїх зобов’язань!

Безпека та надійність перевезення залежить від правильного вибору транспорту, тому ми зважено підходимо до підбору вантажівок – відповідно до типу вантажу, його характеристик і вимог до транспортування. Це дозволяє не переплачувати за доставку й не хвилюватись за збереження довірених товарів.

Ми подбаємо про все: підберемо транспорт відповідно до габаритів, ваги та врахуємо ваші вимоги щодо необхідної швидкості доставки. Якщо потрібно, забезпечимо вантажівку з ізотермічним кузовом або транспорт для небезпечних вантажів.

З нами ви можете доставляти дипломатичні, збірні та небезпечні вантажі у всі куточки Україні, доставляти його за кордон або імпортувати на територію нашої держави.
Обираючи надійного логістичного партнера, ви можете зосередитись на управлінських рішеннях та ефективно розвивати бізнес!

Долучайтесь до взаємовигідної співпраці!

Наші переваги

Команда “Тетра Трейдінг” дуже пишається тим, що може гарантувати:

1

Чітке дотримання термінів доставки

2

Страхування
всіх вантажів

3

Багаторічний
досвід

4

Звітність
на всіх етапах

5

Відповідальність за взяті зобов’язання та ваш вантаж

6

Висококваліфікований
персонал

Щоб завжди залишатися на найвищому рівні, ми обмінюємося досвідом з європейськими колегами, беремо участь в міжнародних конференціях та форумах та прислуховуємося до своїх клієнтів.

    Наші
    послуги

    Меню